Mladí galantskí kolkári na 2.turnaji Pohára mládeže v Podbrezovej - MKK Slovan Galanta

Mladí galantskí kolkári na 2.turnaji Pohára mládeže v Podbrezovej

Napísal: Jozef Butko pred štyrmi rokmi v kategórii: Turnaje. Pripojených: 0 komentárov.

21.decembra 2019

V sobotu 21.decembra sa v Podbrezovej konal 2.turnaj 3.ročníka Pohára mládeže 2019/20 v kategóriách U12 a U14.
Z Galanty sa na turnaji zúčastnilo sedem kolkárok a kolkárov.
Najviac sa darilo sestrám Beskidovým. V kategórii U12 skončila Veronika Beskidová na 4.mieste a v kategórii U14 patrilo Katke Beskidovej 11.miesto.

2.turnaj Pohára mládeže v Podbrezovej

Podbrezová 21.decembra 2019

Druhý turnaj 3.ročníka Pohára mládeže sa v sobotu 21.decembra 2019 konal na šesťdráhovej kolkárni v Podbrezovej.

V predvianočnej atmosfére na turnaji súťažilo v dvoch kategóriách U12 a U14 až 45 mladých kolkárskych nádejí z celej Slovenskej republiky.

Vysokú kvalitu potvrdili kolkári z domácej liahne, keď v oboch kategóriách zvíťazili reprezentanti ŠK Železiarne Podbrezová.

vitazi-2-turnaja-pohara-mladeze-v-podbrezovej

V kategórii U12 zvíťazila Šarlota Sabová (Podbrezová), pred Martinom Benickým (Trstená) a Samuelom Slimákom (Pobedim).

V Kategórii U14 zvíťazila Daniela Mócová (Podbrezová) pred Róbertom Klukom (Fiľakovo) a Matúšom Bánikom (Podbrezová).

V záverečnom rozstrele (šprint), do ktorého postúpili z každej kategórie prví ôsmi kolkári zvíťazili v U12 Zuzana Anna Mrázová (TJ Rakovice) a Daniela Mócová (Podbrezová).

V silnej konkurencii sa nestratili ani mladí kolkári MKK Slovan Galanta.

V kategórii U12 skončila Veronika Beskidová na 4.mieste, Ela Mazsárová na 8.mieste a Katka Kubíková na 18.mieste.

V kategórii U14 bola sa najvyššie umiestnila Katka Beskidová na 11.mieste.

Tomáš Lupták skončil na 17.mieste, Lukáš Rozkoš na 18.mieste a Sebastián Ášváni na 20.mieste.

V priebežnom celkovom poradí po dvoch turnajoch si najlepšie vedie v kategórii U12 Veronika Beskidová, ktorej patrí 6.priečka.

V kategórii U14 patrí Katke Beskidovej 11.miesto.

mladez-galanty-v-podbrezovej

Podrobné výsledky nájdete na TU

Celý turnaj bolo možné sledovať online na adrese:

online-prenos

Pekným zážitkom pre všetkých účastníkov turnaja bolo slávnostné ocenenie najlepších reprezentantov Slovenskej republiky.

Slovenský kolkársky zväz sa im týmto spôsobom poďakoval za vzornú reprezentáciu na medzinárodnej scéne.