MKK Slovan Galanta

Medailové hody galantských žiakov na Majstrovstvách Trnavského kraja. Matej Kubalec majstrom kraja!

Napísal: Dodo Butko pred tromi mesiacmi v kategórii: Postrehy zo zápasov. Pripojených: 0 komentárov.

Na Majstrovstvách Trnavského kraja nás potešili žiaci MKK Slovan Galanta.
Majstrom kraja sa stal Matej Kubalec, striebornú medailu získala Laura Machová a bronz Konrád Kosár.
Navyše striebro a bronz získali ďalší dvaja žiaci Slavoja Sládkovičovo, Viktor Magyarics a Ármin Lax, ktorí hrajú v Dorasteneckej lige v dresoch MKK Slovan Galanta.
Béčko Galanty prehralo v druholigovom zápase v Preseľanoch 2:6.
Kolkári galantského Áčka aj A-dorastu mali vo 4.týždni voľno.

Pokračovanie tohto článku »»»

Začala sa jarná časť kolkárskych súťaží

Kolkári MKK Slovan Galanta zahájili jarnú časť kolkárskych súťaží.
A začali poriadne zhurta.
Áčko Galanty počas 3.týždňa odohralo dva zápasy Slovenského pohára a jeden zápas 1.KL západ.
Úvodný prvoligový zápas bol víťazný, keď porazili v Trenčíne KWH 5:3.
V odvetnom zápase 1.kola Slovenského pohára podľahli v Starej Turej ich Céčku 0:6.
Napriek tomu však postúpili do osemfinále Slovenského pohára, kde sa stretli s majstrovskou Podbrezovou A.
S vysokým favoritom prehrala Galanta 0:6.
Béčko Galanty v zápase s Moravským Lieskovým nestačilo na ambiciózneho lídra 2.KL západ a prehralo 1:7.
A-dorast Galanty v zápase s nebezpečnou Žarnovicou podal najlepší výkon ročníka (1602) a zvíťazil 2:0.
Dorast Galanty B prehral v Trenčíne 0:2.

Víkend v znamení Majstrovstiev Trnavského kraja

Napísal: Dodo Butko pred tromi mesiacmi v kategórii: Aktuality. Pripojených: 0 komentárov.

Počas druhého tohtoročného víkendu bojovalo trinásť kolkárov MKK Slovan Galanta o tituly Majstra Trnavského kraja.
V Modranke, kde v kategórii mužov U49 zvíťazil Richard Tóth ml. zo Zlatých Klasov sme mohli vidieť až päť kolkárov MKK Slovan Galanta.
Vo výsledkovej listine sa však na vyššie priečky neprebojovali.
Úspešnejší boli galantskí muži – seniori v Zlatých Klasoch.
Ján Ašváni v kategórii Ü60 obsadil striebornú, 2.priečku hneď za víťazným Ladislavom Keszöczem zo Zlatých Klasov.
V Galante o tituly Majsterky kraja bojovali ženy.
Tri zástupkyne MKK Slovan Galanta, Pivková, A.Beskidová a Kubalcová skončili v kategórii U49 za sebou na 4.-6.mieste.
Trochu v tieni Majstrovstiev kraja odohrali galantskí kolkári aj zápas
1.kola Slovenského pohára 2024.
Na domácej kolkárni zvíťazili nad MKK Stará Turá C 5:1.

Víťazom kolkárskeho maratónu v Galante Radim Čuřík, Veronika Beskidová strieborná na Majstrovstvách kraja

Napísal: Dodo Butko pred tromi mesiacmi v kategórii: Turnaje. Pripojených: 0 komentárov.

Počas prvého januárového víkendu sa v Galante konal 16.ročník kolkárskeho maratónu GA24 Galantský kolkársky maratón J&R DIGITAL 2023.
O definitívnom mene víťaza nebolo rozhodnuté temer až do konca viac ako 31-hodinového turnaja.
Víťazstvo si napokon zaslúžene vybojoval Radim Čuřík z KK Vyškov.
Na druhom mieste skončil Patrik Tumma z Interu Bratislava a bronzová priečka patrí domácemu Jozefovi Butkovi.
Medzi ženami bola najlepšia Klaudia Pivková (MKK Slovan Galanta), ktorá s výraznou prevahou zdolala Hlohovčanky Dominiku Záturovú a Sofiu Matis.
V nedeľu sa v Piešťanoch uskutočnili Majstrovstvá Trnavského kraja dorasteniek.
Pekný úspech dosiahla dorastenka MKK Slovan Galanta Veronika Beskidová, ktorá skončila na 2.mieste za víťazkou Dominikou Záturovou (KKZ Hlohovec).
Sestra Veroniky, Katka Beskidová, skončila na 6.mieste.

Majstrami oddielu MKK Slovan Galanta 2023/24 Bystrík Horník a Katka Beskidová

Napísal: Dodo Butko pred štyrmi mesiacmi v kategórii: Aktuality. Pripojených: 0 komentárov.

21.12.2023
Kolkári MKK Slovan Galanta bojovali v uplynulom týždni o titul Majster oddielu.
V kategórii dospelých sa Majstrom oddielu 2023/24 stal Bystrík Horník.
V kategórii dorastu je majstrom oddielu Katarína Beskidová.

Tatran Bratislava „A“- Galanta „A“ 4:4, Matej Kubalec má nový osobný rekord

Napísal: Dodo Butko pred štyrmi mesiacmi v kategórii: Postrehy zo zápasov. Pripojených: 0 komentárov.

17.december 2023

Kolkári MKK Slovan Galanta A si zo záverečného zápasu jesennej časti 1.KL západ priviezli z Bratislavy cenný bod.
S Tatranom Bratislava sa rozišli zmierlivo 4:4, hoci obidve družstvá mohli pri troche šťastia aj vyhrať.
Béčko Galanty sa zo Žarnovice vrátilo s nepríjemnou prehrou, keď podľahlo tímu Kremnica/Žarnovica B jednoznačne, 0:8.
Po jesennej časti majstrovských súťaži je pre kolkárov MKK Slovan Galanta naozaj smutný pohľad na tabuľky 1.KL západ a 2.KL západ.
V oboch figurujú družstvá Galanty na posledných miestach.
Na jar čaká galantských kolkárov veľa práce so záchranou…
Aj galantskí dorastenci sa lúčili s kolkárskou jeseňou prehrou.
A-dorast prehral v Starej Tutej 0:2 a rovnako 0:2 prehralo Béčko dorastu doma s Interom Bratislava.
Výborným výkonom potešil dorastenec Galanty B Matej Kubalec, ktorý si vytvoril pekný osobný rekord, 529 zvalených kolkov.